
Kawaii Must-Haves Everyone’s Obsessed With! ✨
Stay ahead of the trends with our hottest kawaii picks! 🌸
From viral J-fashion to adorable plushies and aesthetic decor, this collection is filled with the latest faves our community can't get enough of.
Snag these trending goodies before they’re gone! 🎀
-
Bunny & Cherry Blossom Lolita Skirt
Regular price $59.99 USDRegular priceUnit price perSale price $59.99 USD -
Bunny Lace Ruffle Socks
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price perSale price $9.99 USD -
Big Head Panda Plushie
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price perSale price $29.99 USD -
Adjustable Laptop Table
Regular price $89.99 USDRegular priceUnit price perSale price $89.99 USD -
Heart Lock and Key Necklace
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price perSale price $19.99 USD -
Floral Knitted Crop Cardigan
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price perSale price $29.99 USD -
Pink Cherry Necklace
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price perSale price $9.99 USD -
Bunny Portable Juicer
Regular price $39.99 USDRegular priceUnit price perSale price $39.99 USD -
Anime & Chill Hoodie Sweatshirt
Regular price $42.99 USDRegular priceUnit price perSale price $42.99 USD -
Edamame Plushies
Regular price From $27.99 USDRegular priceUnit price perSale price From $27.99 USD -
Three Story Traditional Japanese Dollhouse
Regular price $199.99 USDRegular priceUnit price perSale price $199.99 USD -
Kawaii PU Leather Backpacks
Regular price $59.99 USDRegular priceUnit price perSale price $59.99 USD -
Kawaii Clouds Socks
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price perSale price $8.99 USD -
Cat Paw Oven Mitts
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price perSale price $19.99 USD -
Pastel Rainbow Socks
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price perSale price $5.99 USD -
Kawaii Kitsune Fox Hoodie
Regular price $59.99 USDRegular priceUnit price perSale price $59.99 USD -
Bento Box with Dinnerware
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSale price $24.99 USD -
Shiba Inu Hoodie
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSale price $24.99 USD -
Strawberry Glass Cup
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price perSale price $19.99 USD -
Jelly Beans Bear Document Organizer
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSale price $24.99 USD -
Unicorn Bento Box
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSale price $24.99 USD -
Transparent Jeweled iPhone Case
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price perSale price $19.99 USD -
Peach Milk Carton Airpods Case
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price perSale price $19.99 USD -
Axolotl Plushie
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSale price $24.99 USD














































